KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12286235
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller alplandskap landskap med alper landskap med berg landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med alper motiv med alperna vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller alplandskap landskap med alper landskap med berg landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med alper motiv med alperna vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



